Certyfikaty „Studia z Przyszłością” oraz „Lider Jakości Kształcenia” dla kierunku Grafika

18/03/2024

Akademia WIT i kierunek Grafika I stopnia otrzymały Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” 2024 oraz Certyfikat Nadzwyczajny „Lider Jakości Kształcenia”!

Z radością informujemy, że podczas Gali Finałowej 9. edycji Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”, która odbyła się 4 marca 2024 roku w Sali Koncertowej Radia Wrocław, nasza uczelnia została wyróżniona. Wydarzenie to zgromadziło przedstawicieli świata akademickiego z całej Polski, podkreślając znaczenie innowacyjności, współpracy i interdyscyplinarności w edukacji.

Nagrody, w imieniu naszej społeczności, odebrał Rektor Akademii WIT. To moment dumy, który podkreśla nasze zaangażowanie w tworzenie przyszłości pełnej możliwości dla studentów oraz nasze dążenie do rozwoju.

Gratulacje dla społeczności Akademii WIT oraz zespołu kierunku Grafika I stopnia